Vizitky na mieru

Vizitky na mieru

Vizitky na mieru

V prípade, ak si želáte vytlačiť špeciálnu vizitku na mieru, poprípade sa potrebujete s jej návrhom poradiť, neváhajte sa na nás obrátiť.

➔ Ak máte záujem o tlač iných špecifických vizitiek, pozrite: 

 

Viac o vizitkách sa dočítate v našom Blogu Vizitka dnes

Vizitky na mieru

V prípade, ak si želáte vytlačiť špeciálnu vizitku na mieru, poprípade sa potrebujete s jej návrhom poradiť, neváhajte sa na nás obrátiť.

➔ Ak máte záujem o tlač iných špecifických vizitiek, pozrite: 

 

Viac o vizitkách sa dočítate v našom Blogu Vizitka dnes

  • Toto pole je povinné.

Hmm, tak túto špecifikáciu musíme naceniť manuálne. Prosím zadajte e-mailovú adresu a ponuku Vám pošleme tak rýchlo, ako to len bude možné.

  • Toto pole je povinné.

Laminácia:

Vizitky sú produkt, ktorý má mať dlhšiu životnosť a preto odporúčame ich lamináciu. Tá ochráni vizitky pred poškodením a dodáva im pevnosť. Laminácia nezamedzuje recyklácii, nakoľko sa lamino počas recyklačného procesu bežne odstraňuje.

Parciálny lak:

Parciálny lak je lesklá vrstva transparentného laku nanesená lokálne na nejakú časť tlačenej grafiky alebo samostatne mimo grafiku. Neodporúčame aplikovať parciálny lak iba na prvky grafiky ako je logo, meno a podobne. Pri takomto riešení lak nevynikne a nevyužije sa jeho potenciál. Esteticky najkrajšie efekty dosiahneme, ak sa lak použije na vytvorenie nejakej štruktúry alebo vzoru.

Metalická tlač:

Metalická tlač je špeciálna vrstva tlače, ktorá je potiahnutá metalickou fóliou. Vďaka tomuto princípu aplikácie ide o cenovo dostupný variant ku klasickej tepelnej razbe. Na výber ponúkame niekoľko druhov metalických fólií, ktoré držíme bežne skladom. V prípade kombinácie farebnej a metalickej tlače, je nutné aplikovať zamatové lamino. 

Vrstvenie

Vizitka z viacerých vrstiev papiera ponúka zaujímavý detail na hranách vizitky. Navrstviť na seba môžete dve - duplex alebo tri - triplex vrstvy papiera. Pri tomto spôsobe výroby je predný a zadný papier vždy biely. Teda aj pri jeho celoplošnej potlači hrana zostáva biela.

Razba a slepotlač

Vyraziť sa dá celý obsah vizitky alebo len časť. Raziť je možné buď naslepo alebo fóliou. Slepotlač existuje v dvoch prevedeniach: emboss (vystúpené von) a deboss (vtlačené dnu). Pri slepotlači je motív ešte výraznejší na pohľad aj dotyk. Poprípade sa dá uvažovať aj nad viacúrovňovým razením. Pre tepelnú razbu fóliou máme na výber stovky odtieňov od metalických až po matné pigmentové fólie. Tiež ponúkame razbu špeciálnymi efektovými metalickými fóliami, ako je napríklad dúhová difrakčná fólia.   

Metalické zvýraznenie hrán

Metalické zvýraznenie hrán (metalická oriezka) vizitky je detail, ktorý dokonale doladí celkový dizajn Vašej exkluzívnej vizitky. Vybrať si môžete zo širokej ponuky metalických alebo pigmentových fólií. V ponuke máme tiež špeciálne efektové metalické fólie, ako je napríklad dúhová difrakčná fólia. Pre vytvorenie dokonalého výsledku je potrebné si zvoliť kvalitný hrubší kreatívny papier. 

Farebné zvýraznenie hrán  

Farebné zvýraznenie hrán (pigmentová oriezka) vizitky je detail, ktorý dokonale doladí celkový dizajn Vašej vizitky. Vybrať si môžete ľubovoľnú farbu a zladiť tak okraje s grafikou alebo naopak vytvoriť kontrast, ktorý nikto neprehliadne. Je potrebné si zvoliť kvalitný hrubší kreatívny papier

FSC®:

Takmer všetky papiere, ktoré používame na výrobu vizitiek majú FSC® certifikát. Ten garantuje pri výrobe papiera pôvod dreva z lesov, ktoré sú zodpovedne a udržateľne obhospodarované, nie sú nelegálne ťažené a ich ťažba prebehla v súlade s hodnotami a reguláciami FSC. Viac o FSC sa dozviete v tomto videu.