Oznámenia na mieru

Oznámenia na mieru

Oznámenia na mieru

V prípade, že si želáte vytlačiť špeciálny dizajn Vášho oznámenia, poprípade sa potrebujete poradiť s návrhom, neváhajte sa na nás obrátiť.

Oznámenia na mieru

V prípade, že si želáte vytlačiť špeciálny dizajn Vášho oznámenia, poprípade sa potrebujete poradiť s návrhom, neváhajte sa na nás obrátiť.

Hmm, tak túto špecifikáciu musíme naceniť manuálne. Prosím zadajte e-mailovú adresu a ponuku Vám pošleme tak rýchlo, ako to len bude možné.

  • Toto pole je povinné.
Laminácia:
Ak sa oznámenia tlačia na obyčajný hladký papier, odporúčame lamináciu, ktorá ochráni pred mechanickým poškodením a zároveň je oznámenie príjemné na dotyk. Pokiaľ sa rozhodnete pre metalickú tlač, odporúčame aplikovať aj zamatové lamino. Ak sú oznámenia tlačené na špeciálny kreatívny papier, lamináciu neodporúčame, pretože by zbytočne prekryla vlastnosti kreatívneho papiera. Laminácia nezamedzuje recyklácii, nakoľko sa lamino počas recyklačného procesu bežne odstraňuje.
 
Parciálny lak:
Parciálny lak je lesklá vrstva transparentného laku nanesená lokálne na nejakú časť tlačenej grafiky alebo samostatne mimo grafiku. Neodporúčame aplikovať parciálny lak iba na prvky grafiky. Pri takomto riešení lak nevynikne a nevyužije sa jeho potenciál. Esteticky najkrajšie efekty dosiahneme, ak sa lak použije na vytvorenie nejakej štruktúry alebo vzoru.
 
Metalická tlač:
Metalická tlač je špeciálna vrstva tlače, ktorá je potiahnutá metalickou fóliou. Vďaka tomuto princípu aplikácie ide o cenovo dostupný variant ku klasickej tepelnej razbe. Na výber ponúkame niekoľko druhov metalických fólií, ktoré držíme bežne skladom. V prípade kombinácie farebnej a metalickej tlače, je nutné aplikovať zamatové lamino.
 
Vrstvenie
Oznámenie z viacerých vrstiev papiera ponúka zaujímavý detail na hranách oznámenia. Navrstviť na seba môžete dve - duplex alebo tri - triplex vrstvy papiera. Pri tomto spôsobe výroby je predný a zadný papier vždy biely. Teda aj pri jeho celoplošnej potlači hrana zostáva biela.
 
Razba a slepotlač
Razba je jednoznačne jeden z najluxusnejších spôsobov zušľachtenia tlačoviny. Razbou sa rozumie vtlačenie textu alebo inej kresby pomocou mierneho tlaku a fólie na razbu. Rozlišujeme medzi slepotlačou a plochou razbou farebnou či metalickou fóliou za tepla. Razba fóliou býva spravidla menej vtlačená do papiera, zatiaľ čo pri slepotlači ide hlavne o reliéfne vyniknutie grafiky. Slepotlač poznáme v prevedení embos, kedy grafika vystupuje z papiera a debos, kde je naopak vtlačená dnu. Pri slepotlači je motív výraznejší na pohľad aj na dotyk. Pri zložitejších grafických návrhoch, vieme robiť taktiež viacúrovňovú slepotlač. Pre tepelnú razbu fóliou máme na výber stovky odtieňov od metalických až po matné pigmentové fólie. Tiež ponúkame razbu špeciálnymi efektovými metalickými fóliami, ako je napríklad dúhová difrakčná fólia
 
Metalické zvýraznenie hrán
Metalické zvýraznenie hrán (metalická oriezka) je detail, ktorý dokonale doladí celkový dizajn Vášho oznámenia. Vybrať si môžete zo širokej ponuky metalických alebo pigmentových fólií. V ponuke máme tiež špeciálne efektové metalické fólie, ako je napríklad dúhová difrakčná fólia. Pre vytvorenie dokonalého výsledku je potrebné si zvoliť kvalitný hrubší kreatívny papier. 
 
Farebné zvýraznenie hrán 
Farebné zvýraznenie hrán (pigmentová oriezka) je detail, ktorý dokonale doladí celkový dizajn Vášho oznámenia. Vybrať si môžete ľubovoľnú farbu a zladiť tak okraje s grafikou alebo naopak vytvoriť kontrast, ktorý nikto neprehliadne. Je potrebné si zvoliť kvalitný hrubší kreatívny papier.
 
FSC®:
Takmer všetky papiere, ktoré používame na výrobu oznámení majú FSC® certifikát. Ten garantuje pri výrobe papiera pôvod dreva z lesov, ktoré sú zodpovedne a udržateľne obhospodarované, nie sú nelegálne ťažené a ich ťažba prebehla v súlade s hodnotami a reguláciami FSC. Viac o FSC sa dozviete v tomto videu.