Pevné obchodné vzťahy sú postavené
na dôvere.
• Zákazková tlač na mieru
• Osobitný prístup
• Riešenie náročných výziev
Pevné obchodné vzťahy sú postavené<br> na dôvere.

Partnerský program

Tlačíte pravidelne alebo máte väčší objem na tlač? 
Máte špeciálny projekt, ktorý si vyžaduje profesionálny prístup?
Potrebujete poradiť alebo vymyslieť niečo jedinečné? 
Hľadáte partnera pre pravidelnú a automatizovanú výrobu Vašich produktov?
 
Stačí nám 1x áno na ktorúkoľvek z týchto otázok. Ako profesionálna tlačiareň sa venujeme aj neštandardným a náročným projektom. Na tlači je krásne to, že jej možnosti sú takmer nekonečné. Vďaka tomu vznikajú jedinečné a špecifické zákazky, ktoré nie je možné zadať do tlače online. Nadviažme partnerskú spoluprácu a pozrime sa spoločne na všetky polygrafické výzvy, ktorým čelíte.
 
Zaradením do nášho partnerského programu budete mať k dispozícii profesionálneho account manažéra, ktorý Vás bude sprevádzať svetom tlače. Postará sa o všetky Vaše požiadavky, skrotí všetky technologické problémy a poskytne potrebnú konzultáciu. V našom tíme máme kolegov, odborníkov, na široké spektrum tlačových techník a procesov. Vďaka tomu Vám dokážeme poskytnúť odborné poradenstvo a pomôcť aj s návrhom realizácie špeciálnych tlačových projektov alebo optimalizovať technické špecifikácie za cieľom ušetrenia financií a času. Samozrejmosťou je aj možnosť vytvorenia grafických návrhov tlače, úprava grafiky pred tlačou a technická kontrola. 
 
 
Tlačíte pravidelne jeden konkrétny typ produktu?
Potrebujete automatizovať zadávanie do tlače?
Hľadáte spôsob ako prepojiť Váš e-shop priamo s výrobou?
 
Automatizovaný manažment zákaziek je dnes základným kameňom pre nízke výrobné náklady, rýchlu výrobu a šetrenie času. V rámci nášho partnerského programu Vám vieme naprogramovať špeciálne prepojenie Vášho MIS alebo e-shopu priamo s našou výrobou. Viete takto automatizovať objednávanie tlače, zamedziť výpadkom na sklade, poskytnúť lepší servis Vaším zákazníkom. Tiež Vám vieme v našom e-shope vytvoriť špeciálne produkty na mieru iba pre Vás, ktoré sa v našej bežnej ponuke nenachádzajú.
 
Príklady praktického využitia klientov:
  • Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou kozmetiky potrebuje tlačiť krabičky, ktoré objednáva 2 x do týždňa. Ide o ich špecifický produkt, ktorý je ich exkluzívnym duševným vlastníctvom. Nie je preto zverejnený na webe pre bežného užívateľa. Zamestnanec zodpovedný za objednávanie sa prihlási na náš eshop a po prihlásení vidí aj tieto svoje produkty, ktoré môže rýchlo a pohodlne objednať online. 
  • Klient objednáva niekoľkokrát týždenne väčší počet personalizovaných letákov. Klientov nákupný informačný systém je priamo prepojený na náš výrobný a tým vie klient v priebehu pár sekúnd, jedným klikom, okamžite zadať do výroby to, čo potrebuje. Šetrí tým obrovské množstvo času, pretože nemusí písať maily, čakať na odozvu a potvrdenia. 
  • Internetový obchod, ktorý sa zaoberá predajom obrazov s vlastnou potlačou raz týždenne potrebuje zadať objednávku na hromadnú výrobu foto obrazov. Klientov internetový obchod automaticky pošle zoznam na výrobu do nášho výrobného systému. Prví ľudia, ktorí sa objednávke venujú sú kolegovia priamo z výroby. Nie len, že sa tým šetrí veľa komunikačného času, ale znižujú sa tým aj náklady na výrobu a produkt je lacnejší a tým pre klienta aj ziskovejší.  
 
Chcete sa stať našim predajcom, ale pod vlastnou značkou?
Baví Vás tlač, ale nechcete riešiť problémy s výrobou?
Hľadáte spôsob ako zvýšiť ziskovosť a ušetriť na výrobných nákladoch?
 
Sme veľmi vďační za dôveru, ktorú nám prejavujú partneri z oblasti polygrafie. Našim cieľom je budovať silné vzťahy založené na dôvere, rešpekte a rozvoji spolupráce. Naše tlačiarenské služby využívajú aj firmy, ktoré sa zaoberajú predajom tlače, no potrebujú rozšíriť kapacity, vytlačiť produkt, na ktorý nemajú technológie alebo poskytovať komplexné tlačiarenské služby pre výrobu svojich špeciálnych produktov. V prípade požiadavky je samozrejmosťou neoznačené balenie, bez nášho loga alebo odosielanie v mene klienta priamo koncovému zákazníkovi. Naši partneri tak majú dostatok času na budovanie lepšieho marketingu a zvyšovanie predaja, zatiaľ čo my sa zameriavame na výrobnú časť. Takéto partnerstvá prinášajú zefektívnenie ziskovosti na oboch stranách a pomáhajú vybudovať silný obchodno-výrobný tandem. 
 

Napíšte nám o Vašich projektoch a pustime sa do spolupráce.

Benefity

Všetky benefity
Odborné poradenstvo

Odborné poradenstvo

V našom tíme máme šikovných kolegov, ktorí radi poskytnú konzultáciu a poradia najlepší spôsob tlače, s ohľadom na tvoje predstavy a rozpočet.

Zistiť viac
Inovácie

Inovácie

Inovujeme nie len tlačové a dokončovacie stroje, ale aj informačné systémy, weby, investujeme do vzdelania a osobného rozvoja.

Zistiť viac
Grafika

Grafika

V našom tíme máme kolegov Maroša a Peťa, ktorí sú špecialisti na predtlačovú prípravu dát a tvorbu grafiky do tlače.

Zistiť viac
Distribúcia

Distribúcia

Súčasťou našej výroby je aj špeciálne balenie, rozdeľovanie, neštandardné skupinové balenie a príprava na distribúciu.

Zistiť viac