O nás

Ako sme vznikli?

Sme veľmi radi, že Vám môžme predstaviť našu spoločnosť, aj keď len v skratke. Keď sme v roku 2012 vymýšľali koncept moja-tlač, netušili sme ešte, že o pár rokov budeme mať také množstvo verných zákazníkov. Veríme, že za týmto úspechom stojí hlavná filozofia nášho vzniku: ľudskosť, kvalita, rýchlosť, a samozrejme, dobrá cena.

Celá myšlienka vznikla v jednej malej pizzerii po tom, ako nám tlačiareň dodala opäť zle vyhotovenú zákazku. Sedeli sme tam uprostred noci pri káve a rozmýšľali sme, ako vytvoriť jedinečný objednávkový systém pre polygrafickú výrobu. Dúfali sme, že takýto systém by obmedzil ďalšie zbytočné chyby pri výrobe našich zákaziek. Nebudeme sa tu ale hrať na géniov a jednoducho priznávame, že sme na nič ohromujúce neprišli. Napadlo nám ale, že ak sami nie sme spokojní s prístupom mnohých tlačiarní, môžeme predsa vziať celú výrobu do vlastných rúk. Odstránili by sme náš najväčší problém a aj problémy tých, ktorí tiež neboli spokojní so svojimi dodávateľmi.

A ako to nakoniec dopadlo?

Po viac ako dvoch rokoch práce a už tisíckach vyhotovených zákaziek sme presvedčení, že práve kvalita našej tlače, výhodné ceny a radosť z dobre vykonanej práce sú dôvody, prečo nás vyhľadáva čoraz viac klientov. Budeme radi, ak sa k ním pripojíte aj Vy.

Z dôvodu kontinuálneho rastu sme koncom roka 2016 museli rozšíriť naše kapacity, aby sme tak vytvorili priestor novej technológií a prírastkom do nášho kolektívu. V rámci týchto zmien sme pociťovali potrebu zlepšiť okrem iného aj firemnú komunikáciu a kultúru spoločnosti. Preto sme sa rozhodli pri príležitosti presťahovania zmeniť názov z moja-tlač na DIW print.

Od roku 2020 sme FSC® certifikovaná tlačiareň, vďaka čomu vieme zabezpečiť tlač na papiere z udržateľného lesného hospodárstva. Na svojich tlačovinách nájdete logo a kód, vďaka ktorým je možné dohľadať pôvod dreva, spôsoby ťažby a mieru kompenzácie vyťaženého materiálu. Okrem ekológie sa zaväzujeme dodržiavať aj Verejný záväzok ohľadne dodržiavania základných pracovných požiadaviek FSC.

V roku 2021 sme spustili nový moderný e-shop, kde si klient môže objednať veľké množstvo produktov online z pohodlia práce alebo domova. 

 

MISIA

Zodpovedným prístupom poskytujeme moderné tlačiarenské služby, ktoré našim klientom pomáhajú dosiahnúť ich podnikateľské ciele. 

 

VÍZIA

Každý deň usilujeme o to, aby sme boli inovatívna a moderná tlačiareň, ktorá sprístupňuje exkluzívnejšie, technicky náročnejšie a bežne nedostupné tlačiarenské produkcie širokej verejnosti. Našou víziou je sprístupňovať tieto produkty prostredníctvom online predaja, automatizácie a štandardizácie výroby. Chceme ozviežiť a zatraktívniť polygrafickú výrobu, podporovať vzdelávanie v tejto oblasti, rozširovať obzory klientov a neustále posúvať možnosti tlače pre zákazníkov a našich partnerov. 

 

HODNOTY

✔ Staviame na ľudskosti

✔ Učenie je základom úspechu

✔ Aktívne počúvame potreby klienta

✔ Vždy nájdeme riešenie

 

 

Náš tím DIWákov

 

Podporujeme