Časopisy
Časopisy
Časopisy
Časopisy
Časopisy
Časopisy
Časopisy
Časopisy
Časopisy
Časopisy
Časopisy
Časopisy
Časopisy
Časopisy
Časopisy
Časopisy

Tlač časopisov zabezpečujeme už od jedného kusu, v akomkoľvek formáte až do veľkosti A3. Na tlač Vášho časopisu si môžete vybrať ľubovoľný papier, od obyčajných až po naozaj kvalitné kreatívne papiere. Odporúčame zvoliť si FSC certifikovaný papier. Vybrať si môžete z dvoch druhov väzby – spinkovej a lepenej.

Časopisy

Tlač časopisov zabezpečujeme už od jedného kusu, v akomkoľvek formáte až do veľkosti A3. Na tlač Vášho časopisu si môžete vybrať ľubovoľný papier, od obyčajných až po naozaj kvalitné kreatívne papiere. Odporúčame zvoliť si FSC certifikovaný papier. Vybrať si môžete z dvoch druhov väzby – spinkovej a lepenej.Hmm, tak túto špecifikáciu musíme naceniť manuálne. Prosím zadajte e-mailovú adresu a ponuku Vám pošleme tak rýchlo, ako to len bude možné.

  • Toto pole je povinné.
Väzba
Spinkovú väzbu odporúčame, ak je počet strán časopisu menší ako 50. Tiež je ideálnym riešením, pokiaľ má byť stredová dvojstrana využitá ako plagát či kalendár. Pri tomto type väzby sa dá stredová strana úplne otvoriť alebo vybrať prakticky bez porušenia. Pri lepenej väzbe V2 má chrbátik určitú hrúbku a teda zabraňuje úplnému roztvoreniu listov. Výhody tejto väzby sú ale väčšia pevnosť a profesionálnejší vzhľad.
 
Laminácia:
Titulka časopisu býva spravidla laminovaná, čo jej dáva väčšiu odolnosť a životnosť. Taktiež je laminácia dizajnovou záležitosťou a hlavne vie byť veľmi príjemná na dotyk. Laminácia nezamedzuje recyklácii, nakoľko sa lamino počas recyklačného procesu bežne odstraňuje.
 
Parciálny lak:
Parciálny lak je lesklá vrstva transparentného laku nanesená lokálne na nejakú časť tlačenej grafiky alebo samostatne mimo grafiku. Neodporúčame aplikovať parciálny lak iba na prvky grafiky. Pri takomto riešení lak nevynikne a nevyužije sa jeho potenciál. Esteticky najkrajšie efekty dosiahneme, ak sa lak použije na vytvorenie nejakej štruktúry alebo vzoru.
 
FSC®:
V snahe o environmentálne zodpovednú produkciu odporúčame vybrať na tlač časopisov papier s FSC certifikátom. FSC certifikát garantuje pri výrobe papiera pôvod dreva z lesov, ktoré sú zodpovedne a udržateľne obhospodarované, nie sú nelegálne ťažené a ich ťažba prebehla v súlade s hodnotami a reguláciami FSC. Viac o FSC sa dozviete v tomto videu.