Krabička Look Touch Feel

Klient: Europapier Slovensko
Dizajn: Malina Design Studio
Produkcia: Whatever Production 
Font: Andrej Dieneš

Praktická pomôcka a krabička plná inšpirácie, Look-Touch-Feel, vznikla pre limitovaný počet nadšencov pre grafický dizajn a polygrafiu, ktorí sa zúčastnili Raňajkového dizajn menu od Europapier Slovensko. Má za cieľ predstaviť dizajnové papiere a techniky zušľachťovania, vzdelávať a nakopnúť kreativitu.

Jednotlivé listy vo vnútri krabičky sú ukážky dizajnových papierov z kolekcie Europapier Slovensko a ukážky techník zušľachťovania tlače, ako je slepotlač, razba fóliou, lakovanie, tlač fóliou, laminácia a mnohé ďalšie. Obsahuje aj užitočné informácie o papieroch a tlači pre všetkých dizajnérov, grafikov, ale aj ľudí z marketingu.

Samotná krabička je vyrobená z papiera Refit Wool Blue od výrobcu papiera Favini, ktorý obsahuje vlákna bavlny a vlny a je FSC® certifikovaný. Zdobí ju minimalistická slepotlač s vystúpeným vzorom (emboss).

Za ideou vyrobiť krabičku Look-Touch-Feel stojí Europapier Slovensko, grafické spracovanie má na svedomí Malina Design Studio, produkciu Whatever Production, použitý font Cosan vytvoril Andrej Dieneš a my v DIW print sme krabičku a jej obsah tlačili a zušľachťovali!

Vytvorme spolu niečo jedinečné. Radi prekonzultujeme váš nápad.

Napíšte nám