Vyhľadávanie
Search
3D vizualizácie

Vďaka 3D vizualizáciam vieme vymodelovať akýkoľvek objekt podľa Vašich predstáv, ktorý sa napríklad nedá odfotiť, alebo ho potrebujete vidieť pred samotnou výrobou. Najčastejsie sa napríklad jedná o nábytok (interiér a exteriér prevádzok alebo budov), súčiastky alebo predmety a ďalšie objekty, ktoré majú definovaný nejaký rozmer.

Mám záujem
Tvorba videa

Potrebujete prezentovať vaše produkty či služby? Vieme vám poskytnúť takmer neobmedzené možnosti tlače katalógov alebo brožúr. Stačí, ak vyplníte tento formulár so špecifikáciami a my vám obratom zašleme cenovú ponuku. Termíny dodania sú od 2 – 10 pracovných dní, podľa náročnosti tlače a knihárskeho spracovania. Ak potrebujete načerpať inšpiráciu pri tvorbe grafiky vašich katalógov, radi vás privítame u nás v kancelárií a ukážeme vám vzorky papierov a rôznych povrchových úprav.

Mám záujem
Tvorba tlačovín

Reklama si kladie za cieľ získať spotrebiteľov a jej tlačová podoba je jedným z najrozšírenejších foriem propagácie. Zabezpečujeme nielen grafickú časť ale vieme garantovať kvalitnú a cenovo veľmi výhodnú tlač podľa požiadavok.

Mám záujem
Tvorba a obnova značky

Korporátna identita je tvárou podniku. Navrhujeme vysoko kreatívne a jedinečné korporátne identity, pri ktorých kladieme dôraz na vlastnosti, históriu a osobitnosť podniku či produktu.

Mám záujem
Webová grafika

Vytvártame nielen jednoduché webové stránky, ale aj komplikované weby obsahujúce databázy ako e-shopy a iné, zložitejšie stránky.

Mám záujem