None

Svadobné tlačoviny

Svadba je jednou z najdôležitejších udalostí života. My k nej vieme zabezpečiť najrozličnejšie tlačoviny, ktoré k tomuto dňu patria. Na našom e-shope si môžete vybrať z celej rady tlačovín, závisí iba od rozpočtu, vkusu, typu svadby a požiadaviek budúcich mladomanželov.

Základné svadobné tlačoviny

Oznámenie – stručné informácie o tom, kto sa berie, kedy a kde. Plus sa môže pridať pekný citát o láske a všetko dotvorí grafické spracovanie. Najčastejšie sa používajú kvety, ale fantázii sa medze nekladú.

Pozvánka – malý kúsok kartičky, na ktorú čaká každý, kto otvára obálku so svadobným oznámením. 

Obálka – môže byť jednoduchá, farebná alebo potlačená. Je krajšie, keď k takej dôležitej udalosti vyberiete obálku z hrubšieho a kvalitnejšieho materiálu. 

Menovky – tu netreba nič vysvetľovať, dôležité je, len sa rozhodnúť, či budete Vašich hostí oslovovať formálne alebo neformálne. A tiež to, či budú menovky Áčkové a budú tak stáť samé alebo ich budete o niečo opierať či niekam vkladať.

Doplnkové tlačoviny

Menu – praktická záležitosť, ktorá pripravuje chuťové bunky svadobčanov 

Program – môže byť súčasťou pozvánky, menu alebo môže visieť niekde v priestoroch svadby. Často sa posiela ako sprievodná kartička s pozvaním k stolu.

Etiketa na víno alebo domácu pálenku – pokiaľ Vám etiketu nedodáva priamo Váš vinár, je dobré, ak si ju dáte vytlačiť na mieru, aby všetko spolu pekne ladilo. Tiež pribaliť takúto fľaštičku k výslužke poteší a vyvolá ten správny estetický dojem.

Ďakovná karta k výslužke – Vaši hostia Vám určite prinesú dary a dobrú náladu a tak je od Vás milé, keď to oceníte ďakovnou kartou. Môže mať jednotný dizajn alebo ju môžete každej rodine pripraviť na mieru. 

Zasadací poriadok – ak sa jedná o trošku väčšiu svadbu, je dobré, ak si hostia pri vstupe vedia pozrieť, ktorým smerom sa majú vydať. Zefektívni to celý proces usádzania a Vy to počas svadby už nebudete musieť riešiť. Zasadací poriadok treba tvoriť naozaj dôsledne. Často je to jedna z vecí, ktoré sa ešte menia a pretláčajú na poslednú chvíľu.

Exclusivitky 

Navigačné tabule k svadbe, transparenty alebo tabuľky s popisom jednotlivých priestorov na svadbe – ak máte väčšiu svadbu vo väčších priestoroch, poprípade vonku v záhrade, je praktické jednotlivé priestory od seba oddeliť. Všetkým je tak jasné, kde sa čo deje a kde čo nájdu. Šípky k toaletám, detský kútik, prezliekareň alebo občerstvenie. Ak sú tieto tabule v noci pekne osvetlené, na fotkách bude vyzerať Vaša svadba naozaj profesionálne.

Polep auta – typickou je kvetinová výzdoba auta nevesty. Existuje však aj možnosť magnetov alebo odnímateľných nálepiek na autá, ktoré viete po svadbe ľahko odstrániť alebo v prípade magnetiek, posunúť ďalej. Označiť môžete ako svoje auto, tak tiež auto dôležitých hostí, poprípade svadobný autobus. 

Odznaky a magnetky – Vašich hostí určite poteší, keď si pri vstupe na svadbu budú môcť vybrať nejaký pekný odznak, ktorý si odnesú domov na pamiatku. Po svadbe môžete dať napríklad vyrobiť spoločnú fotku na magnetku, ktorú dodatočne zašlete ako spomienku na Vašu svadbu.

V prípade tých najnáročnejších požiadaviek odporúčame obrátiť sa na profi agentúru, akou je napríklad: Nevädza - pre každú udalosť

 

Zdroj: DIW s.r.o.